Kurs og konferanse
Velkommen til vårt konferanseområde med panoramautsikt over fjellheimen. Filefjellstuene har konferansesal med bredbånd og alle fasiliteter. Vi har plass til inntil 60 personer i kinooppsett. Rommet kan også settes opp i andre varianter med arbeidsbord. I vårt konferanseområde finnes også et separat mindre møterom med inntil 10-12 stoler i møteromsoppsett.
Vi hjelper deg gjerne med å sette opp et program som passer din gruppe/bedrift. På Filefjellstuene har vi et godt kjøkken og romslig restaurantareal i hovedetasjen under konferanseområdet. I tillegg finnes bar i kjelleretasjen.
Vi kan tilby fingermat, lunsjretter, hovedretter og dessert.
Utleiehyttene omkranser hovedbygningen, og dermed ligger alt til rette for å få til en intim og hyggelig tid for deg og dine kollegaer mens dere er hos oss.
Les mer om de - her
Vårt aktivitetsselskap, Tyin Aktiv, er behjelpelig med å opptre aktiviteter og opplevelser i kombinasjon med deres konferaneopphold. Enten om det er enkle teambuilding-aktiviteter eller lengre fjellturer, er det mulig å tilpasse alt til deres gruppe. Tyin Aktiv er spesielt kjent for sine topp- og breturer til Uranostind og guidede toppturer på randoneé-ski vinterstid.
Les mer om Tyin Aktiv - her
Eksempel på tilbud møte, overnatting og lunsj:
Fra kr 1490,- per person
Prisen inkluderer følgende:
- Overnatting i våre hytter i enkeltrom
- Frokost
- Lunsj
- Møterom
- Kaffe/te i møterom
Er du interessert i å få mer informasjon om våre konferansetilbud - ta gjerne kontakt med oss.
Henvendelse på e-post:
booking@tyinfilefjell.no
Ring oss:
Filefjellstuene - 46 665 665 (Valg 1)
Tyin Aktiv - 46 665 665 (Valg 3)
Vi skreddersyr din pakke og utvidelse med middagsservering og aktiviteter. Spør oss om tilbud!
Last ned utskriftsvennlig versjon av tilbudet - klikk her
Eksempel på tilbud med guidede turer på Kongevegen eller Uranostind